WhatsApp çöktü mü? Gruplara mesaj gönderilemiyor, sesli ve görüntülü görüşme yapılamıyor

WhatsApp çöktü mü? Tüm dünyada milyonlarca kişinin anlık olarak mesajlaşma için kullandığı WhatsApp’ta gruplara mesaj gönderilmiyor. Bu sorun ile ilgili olarak da WhatsApp’tan henüz resmi bir açıklamada gelmedi.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, dünya genelinde kullanılamıyor. Hem mobil hem web hem de masaüstü versiyonunda ‘gruplara mesajlar’ gönderilmiyor.

Gönderildiğinde tek tik ya da en azından gönderilmesi gereken mesajlar, gönderilmedi olarak kalıyor. Sosyal medyada da ”WhatsApp çöktü mü” soruları ile ilgili mesajlar yayınlanıyor. WhatsApp’taki yaşanan sorunun ise kaynağı henüz bilinmiyor.

Milyonlarca kullanıcısı olan  haberleşme ve güvenlikli görüşme modülü  WhatsApp çöktü mü? sorusu ile karşılaşırken, kimileri de internet olmadığı için cihazlarının ayarlarıyla oynamaya başladığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak da henüz WhatsApp’tan da resmi bir açıklama gelmedi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

..Ve paketlendiler!…

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Mersin’de terör örgütü PKK lehine sloganlarla halay çeken terör yandaşlarından 7’sini …

Bir yanıt yazın