Tarım Kredi Kooperatifi market sayısı 3 bine çıkacak, 3 harfliler düşünsün!

Kütahya’da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi market sayısının 3 bine çıkarılacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya’da 30 Ağustos Büyük Zafer’in 100. Yılı Etkinlikleri ve Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Burada bir konuşma gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, çeşitli konularda değerlendirmelerde bulundu.

Market sayısı 3 bine çıkarılıyor
Coşkulu kalabalığa seslenen Erdoğan, geçtiğimiz günlerde birçok ürünün fiyatında indirime giden Tarım Kredi Kooperatiflerinin sayısını 3 bine çıkarılacağını duyurdu.

“Bulunduğumuz asrı Türkiye yüzyılı haline getirmekte kararlıyız”
Müjdeyi veren Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatifleriyle vatandaşa ürünleri ucuza satmaya başladık, bu artarak devam edecek. 1300 marketi süratle 3000’e çıkartacağız ve vatandaşımız Tarım Kredi’den ucuz ürün almaya devam edecek. Türkiye küresel fırtınadan en az kayıpla çıkacaktır. Yılbaşından sonra uyguladığımız politikaların olumlu yansımalarını daha iyi göreceğiz. Yaşadığımız onca hadiseye rağmen hedefleri adım adım hayata geçirdik, eksikleri de süratle tamamlıyoruz. 2053 vizyonumuzu oluşturuyoruz. 2071 idealimiz gelecek, içinde bulunduğumuz asrı Türkiye yüzyılı haline getirmekte kararlıyız.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi’nde büyükbaş hayvan etinin yüzde 30-35 indirimle satılacağını söylemişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca şeker, un, zeytinyağı ve ayçiçeği yağı gibi 30-40 çeşit üründe de süratle indirime gidilmesi talimatını vermişti.

İndirimler başladı
Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde 30’un üzerinde temel tüketim ürününde indirim geçtiğimiz hafta itibariyle başladı, 1400 markette etiketler değiştirildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkomutan Erdoğan, Bahçeli ve Özel ile birlikte Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde!

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Erdoğan, …

Bir yanıt yazın