Balıkesir’de 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Balıkesir Karesi’de saat 01:13 sıralarında yaşanan 4,1 büyüklüğündeki depremin ardından saat 01:58’de 4,7 büyüklüğünde bir deprem daha kaydedildi.

AFAD Twitter hesabından, “Balıkesir’in Karesi ilçesinde saat 01.58’de 4,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz.”

“Geçmiş olsun Balıkesir. Karesi ilçesinde meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır.” paylaşımında bulundu.

“Çok şükür ki şu an olumsuz bir haber yok”
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz teyakkuz halinde olduklarını belirterek, “Merkez üssü Balıkesir Karesi olan ve çevre illerde de hissedilen iki deprem yaşadık. Çok şükür ki şu an olumsuz bir haber yok. Tüm ekiplerimiz ile teyakkuz halinde gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim muhafaza etsin” dedi.

Bölgede olumsuz bir durum yok
AFAD ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Afet ve Acil Durum Koordinasyon Merkezi deprem sonrası teyakkuza geçti

Deprem üssü ve o bölgeye yakın olan İbirler, Davutlar, Yaylabayır, Çanacık, Halkapınar, Karacaören, Kamçılı ve Şamlı mahallelerinde incelemelerde bulunan ekipler, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirtti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

HDP’de eş başkanlığa Pervin Buldan ve Mithat Sancar yeniden atandılar!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Buldan ve Sancar, yeniden eş genel başkan oldu. Partinin danışma kurulu …

Bir cevap yazın