Ukraynayı işgall eden işgalci Putin: Başka çaremiz yoktu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz
Rusya Devlet Başkanı Putin, Ukrayna’ya yönelik yapılan saldırıyla ilgili “Başka çaremiz yoktu, bunu yapmamız gerekiyordu” dedi.

Rusya’nın Ukrayna’ya başlattığı askeri operasyon ile Avrupa kıtasında tansiyon yükseldi. Başta başkent Kiev olmak üzere birçok noktadan patlama sesleri duyuldu. Ukraynalılar, güvenlikleri için yaşadıkları bölgelerden ayrılmaya başladı.

“BAŞKA ÇAREMİZ YOKTU”

Saldırı emri sonrası ilk kez konuşan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.“Başka çaremiz yoktu, bunu yapmamız gerekiyordu. Bizi bu adıma mecbur ettiler” diyen Putin, sözlerini şöyle sürdürdü:“Dünya ekonomisine zarar vermeyeceğiz, parçası olduğumuz bir sistemi neden yok edelim? Bizi lütfen bu sistemden dışarı itmeyin”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Soylu: 502 bin göçmen gönüllü olarak ülkelerine döndü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 502 bin göçmenin gönüllü olarak ülkelerine döndüğünü …

Bir cevap yazın