Kişi sevdiği ile beraber! İmamoğlu, Türk düşmanı Cem Özdemir ile görüştü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Münih Güvenlik Konferansı için Almanya’ya giden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye karşıtlığıyla bilinen Almanya Gıda ve Tarım Bakanı Cem Özdemir ile bir araya geldi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Münih Güvenlik Konferansı için gittiği Almanya’da çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.
CEM ÖZDEMİR’LE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
İmamoğlu, bu görüşmelerden birini de Türkiye düşmanlığıyla tanınan Almanya Gıda ve Tarım Bakanı Cem Özdemir ile gerçekleştirdi.
Özdemir, İmamoğlu ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
Özdemir, fotoğrafın altına “2050’de dünya nüfusunun yüzde 80’i şehirlerde yaşayacak, tahmin edilen Ekrem İmamoğlu gibi belediye başkanları için gerçek bir meydan okuma. MSC 2022’de Landwirtschaft metropol alanlarda gıda güvenliğini nasıl sağladığından bahsettik, verilen kolay bir iş değil” notunu yazdı.
SKANDAL TASARININ KABUL EDİLMESİNDE ÖNCÜ İSİMLERDENDİ
Öte yandan Cem Özdemir, Almanya’da 1915 Ermeni olaylarını ‘soykırım’ olarak tanıyan yasa tasarısının kabul edilmesinde öncü olan isimlerdendi.
Özdemir, oylama öncesi konuşmasının bir bölümünde Talat ve Enver Paşa’nın adını anarak “katiller” demişti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Oldu mu şimdi Kılıçdaroğlu? “Demirtaş ile Kavala’nın serbest kalması için bize katılın”

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Van’da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş ve Osman …

Bir cevap yazın