Ana Sayfa / Genel / Antalya’da üzeri kirli yolcuyu bagajda taşımaya 1665 TL ceza

Antalya’da üzeri kirli yolcuyu bagajda taşımaya 1665 TL ceza

Gazipaşa ilçesinde üzeri kirli olan işçi, patronu tarafından bagajda taşındı. İkilinin akraba olduğu öğrenilirken, patrona 1665 TL para cezası uygulandı.

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde vicdanları sızlaran bir olay görüntülendi.

İnşaatlarda boya işi yapan işveren, otomobiliyle bulvardaki yapı marketin önünde durdu. Sürücü otomobilinden inerken, çalışanı ise bagajdan çıktı.

TEKRAR BAGAJA BİNDİ

Yapı marketten ayakkabı alıp çıkan kişi ve işçisi tekrar otomobile yöneldi. İşçi yine bagaja bindi. Bulvardaki bir kişi ise işçinin girdiği bagajın kapağını kapatmasına yardım etti.

Savcılık talimatıyla kamera kayıtlarını inceleyen Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, işveren ve işçiye ulaştı. Polis merkezinde ifadeleri alınan ve isimleri açıklanmayan bu kişilerin akraba olduğu belirtildi.

1665 TL PARA CEZASI

İşveren ile işçi ifadesinde şikayetçi olmadıklarını belirtti. İşverene Trafik Tescil Büro Amirliği tarafından araç dışında yolcu taşımaktan 1665 lira para cezası kesildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Nihayet hatırladılar! İBB’den kar geri dönüyor uyarısı!…

İBB'nin resmi web sayfasından, İstanbul'da akşam saatlerinde kar yağışı beklendiği belirtilerek vatandaşlar uyarıldı. İstanbul tarihinin en büyük kar mağduriyetlerinden birini yaşadı.  Pazartesi gecesi bastıran kar yağışı nedeniyle binlerce istanbullu yollarda kaldı.  Bu olumsuzluklar yaşanırken İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, bir balıkçıda yemek yediğinin ortaya Çıkmasının yankıları da sürüyor. Henüz daha belli noktalarda aksaklıklar [...]

%d blogcu bunu beğendi: