Galatasaray Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz
Galatasaray Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Sarı-kırmızılı takımda testleri negatif çıkan Taylan Antalyalı ile Omar Elabdellaoui, takımla birlikte çalıştı.

Teknik direktör değişikliğine giden Galatasaray, Süper Lig’in 21. haftasında Hatayspor ile karşı karşıya gelecek.  Sarı-kırmızılılar, Hatayspor maçı hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisileri’nde başladı. Sarı-kırmızılı takım, yeni teknik direktör Domenec Torrent yönetiminde çalıştı.

OMAR DA TAKIMLA ÇALIŞTI

Kulüpten yapılan açıklamada; ABD’den kontrolden dönen Omar Elabdellaoui, takımla birlikte çalıştı. Omar Elabdellaou, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle takımdan uzun süre uzak kalmıştı. Bu arada izolasyon süresi tamamlanan ve testleri negatif çıkan Taylan Antalyalı da takımla çalıştı. Omar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Geri dönmek harika” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Özgür Özel, TTB Başkanı Şebnen Korur Fincancı’yı kabul etti

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz CHP Genel Başkanı Özgür Özel, TSK’ya kimyasal silah kullanım iftirası atan …

Bir cevap yazın