Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / MİT ve TSK’nın operasyonunda 9 PKK’lı terörist öldürüldü

MİT ve TSK’nın operasyonunda 9 PKK’lı terörist öldürüldü

Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 9 PKK’lı terörist, MİT ve TSK’nın elinden kaçamadı.

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) kararlı adımlarıyla, yurt içinde ve yurt dışında Türkiye’nin huzurunu, güvenliğini bozacak örgütlere operasyon yapılmaya devam ediliyor.

Özellikle terör örgütü PKK’ya karşı art arda başlatılan operasyonlar, örgütün dağılma sürecini başlattı.

9 TERÖRİSTİN DAHA ÜSTÜ ÇİZİLDİ

Son olarak bugün sabah saatlerinde Fırat Kalkanı bölgesine saldıran 8 PKK’lı terörist öldürülürken, bir son dakika da MİT ve TSK’nın ortak bir operasyonundan geldi.  Irak’ın kuzeyindeki Gara’da gerçekleştirilen operasyonda, 9 PKK/KCK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.

“MİT’İN KUZEY IRAK’TA KAÇ ELEMANI VAR”

MİT ve TSK’nın operasyonları ise akıllara HDP’li Feleknas Uca,’nın Meclis’e MİT hakkında bilgi toplamak için verdiği soru önergesini getirdi.

2 TERÖRİST DAHA ÖLDÜRÜLDÜ

Öte yandan Irak’ın kuzeyindeki Pençe Şimşek bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı teröristin, ATAK helikopterlerimiz tarafından etkisiz hale getirildiği açıklandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İstanbul kar çilesinde CHP’li Başkan Ekrem İmamoğlu balık keyfinde!

Son yılların en şiddetli kar yağışı nedeniyle İstanbul'da hayatın durma noktasına geldiği anlarda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir balıkçıda görüntülendi. İstanbul'da etkisini artıran kar yağışı nedeniyle megakentte adeta hayat durdu.  Metrobüslerdeki aksama nedeniyle yolcular yürüyerek evine gitmeye çalıştı. Metrolarda yaşanan izdihamlar nedeniyle insanlar birbirini ezdi. Yolların yeterince tuzlanmaması nedeniyle Avrupa Yakası'nda trafik kilitlendi.  İstanbul karla [...]

%d blogcu bunu beğendi: