Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Oh olosun! Tele1 sunucusu evini satıp 17 liradan dolar alanlara üzülmüş!

Oh olosun! Tele1 sunucusu evini satıp 17 liradan dolar alanlara üzülmüş!

Doların bir anda düşüşe geçmesiyle birlikte Tele1 sunucusu Tuncay Mollaveisoğlu, evini satıp 17 liradan dolar alan tanıdıkları olduğunu söyleyerek üzüntüsünü ifade etti.

Son dönemlerde kurda yaşanan dalgalalanmaların ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün gerçekleştirdiği güven konuşmasıyla, döviz değer kaybetti.

1 dolar 18 lira bandındayken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı konuşmanın ardından dolar gece saatlerinde 12 liraya kadar düştü.

Doların yükseldiği süreçte çok sayıda kişinin evlerini satıp dolar aldığı belirtilirken, bu durum Tele1 canlı yayınına da konu oldu.

Program sunucusu Tuncay Mollaveisoğlu, kendi tanıdıkları arasında evlerini satıp dövize yatıranlar olduğunu aktararak üzüntüsünü ifade etti.

“17 LİRADAN BİLE EVİNİ SATIP DÖVİZ ALAN VAR”

Konuklarına durumu aktaran Mollaveisoğlu, “17 liradan, 18 liradan insanlar gidip döviz aldılar. Benim tanıdığım, 17 liradan bile evini satıp döviz alan insanlar vardı. E şimdi bu gece birden 13 liraya düştü. Bu sefer de inanılmaz bir dolarizasyon olduktan sonra tekrar TL’ye dönülmesi için bir takım adına faiz denilmeyen faiz artışı yapıldı.” açıklamasında bulundu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Fonlanan muhalif kuruluşların yeni listesi yayınlandı

Türkiye'deki muhalif medya kurumlarına ve diğer kuruluşlara para aktaran vakıf ve ajansın yeni listesi yayınlandı. Listede Ruşen Çakır'ın Medyascope'u yer almadı. Amerikan Chest Foundation'ın yayınladığı verilere göre, son 10 yıl içinde Türkiye'deki kuruluşlara sağlanan destek miktarı belirlenmişti. İçlerinde Hrant Dink Vakfı, Bianet, İKSV, Mezopotamya, Medyascope ve 140Journos gibi birçok iktidar karşıtı medya grubuna yüksek miktarlarda "bağış" [...]

%d blogcu bunu beğendi: