Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Dövizdeki düşüş Ebru Baki’nin moralini bozdu, yüzünü düşürdü!

Dövizdeki düşüş Ebru Baki’nin moralini bozdu, yüzünü düşürdü!

Döviz kurlarındaki sert düşüş piyasaları rahatlatırken bazı TV sunucularının düşüş karşısındaki üzgün tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Döviz kurlarındaki yükseliş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü kabine sonrası yaptığı açıklamalarla tersine döndü.

Piyasaları rahatlatan açıklamalarla dolar 18 TL’den, euro ise 20 TL seviyelerinden sert bir düşle 12-13 seviyelerine kadar çekildi.  Bu gelişmeler piyasalarda olumlu karşılanırken kimi TV sunucularının bu geri çekilme karşısındaki tavırları dikkat çekti.

Habertük TV’de Para Gündem programının sunucusu ve kanalın ekonomi müdürü Ebru Baki de o isimlerden biri oldu. Gece yaşanan düşüşün ardından Baki’nin canlı yayın yaptığı sabah saatlerinde de çekilme sürdü.

YÜZÜ DÜŞTÜ

Baki’nin konukları tarafından piyasa yorumları yapılırken kendisinin kur düşüşleri karşısında yüzü düştü. O anlar kameralara yansıdı.  Dün gece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının hemen ardından Halk TV’de yayın yapan Şirin Payzın da aynı yüz ifadeleriyle programını bitirmişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

CHP’nin erken seçim beklentisi kurultayı erteletiyor

Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi'nde, temmuzda yapılması planlanan 38'inci Olağan Kurultay, olası erken seçim nedeniyle 1 yıl ertelendi. CHP Parti Meclisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplandı. Genel Başkanın sunuşu ile başlayan Parti Meclisi'nde, son ekonomik gelişmelerin yanı sıra mevcut siyasi gelişmeler ışığında siyasi tutum değerlendirmeleri, eğitim politikaları sunumu ve Parti Okulu'nun 2021 [...]

%d blogcu bunu beğendi: