Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Devlet iç borçlanma senetlerinde stopaj yüzde sıfıra inecek

Devlet iç borçlanma senetlerinde stopaj yüzde sıfıra inecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı 8 maddelik tedbir paylaşımında, ”Devlet iç borçlanma senetlerinde stopajı da yüzde sıfıra indiriyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya gelen yılın son Kabine Toplantısı yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantı sonrası açıklamalarda bulundu.

Kurdaki dalgalanmaları durdurmak için alınacak 8 maddelik tedbiri açıklamasının ardından bu tedbirleri sosyal medya hesabından da paylaştı.

Türkiye’nin serbest piyasa ekonomisinden ve kambiyo rejiminden en küçük geri adım atmayı düşünmediğini vurgulayan Erdoğan ”Devlet iç borçlanma senetlerinde stopajı da yüzde sıfıra indiriyoruz… İstikrar ve güven iklimini güçlendirecek bu yeni tedbirlerin ekonomimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Fonlanan muhalif kuruluşların yeni listesi yayınlandı

Türkiye'deki muhalif medya kurumlarına ve diğer kuruluşlara para aktaran vakıf ve ajansın yeni listesi yayınlandı. Listede Ruşen Çakır'ın Medyascope'u yer almadı. Amerikan Chest Foundation'ın yayınladığı verilere göre, son 10 yıl içinde Türkiye'deki kuruluşlara sağlanan destek miktarı belirlenmişti. İçlerinde Hrant Dink Vakfı, Bianet, İKSV, Mezopotamya, Medyascope ve 140Journos gibi birçok iktidar karşıtı medya grubuna yüksek miktarlarda "bağış" [...]

%d blogcu bunu beğendi: