Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP’nin ortağı HDP kongresinde istiklal marşı yerine vsözde PKK marşını okudu!

CHP’nin ortağı HDP kongresinde istiklal marşı yerine vsözde PKK marşını okudu!

HDP, İstanbul’da düzenlediği kongresinde, terör örgütü PKK’nın marşını okuyarak, Abdullah Öcalan lehine tezahüratlarda bulundu.

HDP, İstanbul İl Örgütü 4. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirmek için Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Kongre Merkezi’nde bir araya geldi.

Toplanan kalabalık arasında HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ve HDP’li milletvekilleri ile parti üyeleri de yer aldı.  Burada toplanan kişiler, terör örgütü PKK’nın marşını okuyarak, sloganlar attı.

Ardından terörtistbaşı Abdullah Öcalan’a methiyeler dizen kişiler bir müddetten sonra Öcalan’ın lehine ‘Biji Serok Apo’ diye bağırmaya başladı.  Sosyal medyada yayılan bu görüntüler kısa sürede çok sayıda tepki aldı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan istifa ettiğini açıkladı

Son dakika haberine göre; Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan istifa ettiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Sarkisyan, yaptığı yazılı açıklamada baskılar nedeniyle istifa ettiğini duyurdu. Başbakan Nikol Paşinyan ile yaşadığı gerilimler ve sürekli muhalefetle dirsek temasında bulunan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, yaptığı yazılı açıklamada baskılar nedeniyle istifa ettiğini duyurdu. İç ve dış politikada etkin rol alma konusunda yeterli araçlara sahip olmadığını [...]

%d blogcu bunu beğendi: