Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP lideri Kılıçdaroğlu’dan bedava elektrik sözü!

CHP lideri Kılıçdaroğlu’dan bedava elektrik sözü!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin CHP tarafından kazanılması durumunda çiftçilere bedava elektrik vereceklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Güney Doğu gezisi devam ediyor. Kılıçdaroğlu, Gaziantep’ten sonra bugün Şanlıurfa’da temaslarda bulundu.  Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra Meslek Odaları, Muhtarlar ve STK Temsilcileri Buluşma Programı’na katıldı.  Burada konuşma yapan Kılıçdaroğlu, çiftçilere bedava elektrik sözü verdi.

“ÇİFTÇİ ELEKTRİK FATURASINI ÖDEYEMİYOR”

Kılıçdaroğlu, “2 buçuk milyon taşlı toprak, ekilmeyen arazi var. Çiftçinin en büyük sorunlarından biri elektrik. Ödeyemiyor elektrik faturalarını. Benim Şanlurfa’ya bir sözüm olsun. Şanlıurfalılar bir yere yazsın.

Yerel yönetimler geldiğinde bize büyükşehir belediyesini verin, elektriği bütün çiftçilere bedavaya vereceğiz. Sadece bedava vermeyeceğiz aynı zamanda da elektrikten kazanacak. Taşlı araziyi güneş tarlaları ile donatacağız. Çiftçilerle beraber yapacağız onlar da ortak olacaklar. Oradan elde edeceğimiz eletrikten kâr edecekler.” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Fonlanan muhalif kuruluşların yeni listesi yayınlandı

Türkiye'deki muhalif medya kurumlarına ve diğer kuruluşlara para aktaran vakıf ve ajansın yeni listesi yayınlandı. Listede Ruşen Çakır'ın Medyascope'u yer almadı. Amerikan Chest Foundation'ın yayınladığı verilere göre, son 10 yıl içinde Türkiye'deki kuruluşlara sağlanan destek miktarı belirlenmişti. İçlerinde Hrant Dink Vakfı, Bianet, İKSV, Mezopotamya, Medyascope ve 140Journos gibi birçok iktidar karşıtı medya grubuna yüksek miktarlarda "bağış" [...]

%d blogcu bunu beğendi: