Home / Bugünün Manşetleri / Ajans olmuyor! Beceremiyorsun bu imaj işlerini! Kalemin ucu nerde?

Ajans olmuyor! Beceremiyorsun bu imaj işlerini! Kalemin ucu nerde?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun imaj çalışmaları kapsamında servis edilen son fotoğrafta CHP Lideri’nin ucu kapalı bir kalemle bir şeyler yazmaya çalıştığı görüldü.

Türk siyasetinde adaylık tartışmaları devam ederken CHP içerisinde oklar Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na dönmüş durumda.  CHP’deki üst düzey isimler, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adayı olması yönünde görüş açıklamaya başladı.

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın adaylığının önüne net bir şekilde çizgi çeken Kemal Kılıçdaroğlu ise, son aylarda imaj çalışması içerisinde.  CHP Lideri’nin çalıştığı reklam ajansı; Kılıçdaroğlu’nu insanlara samimi gösterebilmek için farklı videolar ve fotoğraflar servis ediyor.  Son olarak; Kemal Kılıçdaroğlu’nun uçakta çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada dolaşıma sokuldu.  Fotoğraftaki bir ayrıntı ise dikkatlerden kaçmadı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir şeyler yazdığı gösterilmek istendi ancak CHP Lideri’nin elindeki kalemin ucu dahi kapalıydı.  Fotoğrafta; Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında bazı gazetelerin ve koronavirüse karşı taktığı maskenin bulunduğu görülüyor.  Business Class’ta uçtuğu görülen Kemal Kılıçdaroğlu bu pozuyla, ekonomi sınıfında uçtuğu yönündeki paylaşımlarla da çelişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Check Also

Adalet Bakanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleşti

Cumhurbaşkanlığı kararıyla affını isteyen Abdulhamit Gül, Adalet Bakanlığı'ndaki törende görevini yerine getirilen Bekir Bozdağ'a devretti. Resmi Gazete'de yayınlanan kararla, Adalet Bakanlığı'na Abdulhamit Gül'ün yerine Bekir Bozdağ atandı. Atama kararı sonrasında öğle saatlerinde görev değişim töreni gerçekleşti. Törende konuşan Abdulhamit Gül şu ifadeleri kullandı: "Bundan yaklaşık 4 buçuk yıl önce görevi devraldığım Bekir Bozdağ beye görevi [...]

%d blogcu bunu beğendi: