Meral Akşener, AB büyükelçileriyle görüştü!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz
İyi Parti Lideri Akşener, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ve AB üyesi ülkelerin büyükelçileriyle bir görüşme gerçekleştirdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’un ev sahipliğinde düzenlenen yemekli programa katıldı.  Meral Akşener, burada AB üyesi devletlerin büyükelçileriyle bir araya geldi.  Görüşmede elçilerin sorularını yanıtlayan Akşener, güncel meseleleri de masaya yatırdı.

Türkiye ve bölge gündemine ilişkin fikir alışverişi yapıldı.  AB Rezidansı’ndaki basına kapalı gerçekleştirilen program, 1,5 saat sürdü.  Öte yandan büyükelçiler, geçtiğimiz aylarda da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme gerçekleştirmişti.  Bu görüşmenin ardından büyükelçiler, Türkiye’ye karşı bildiri yayınlama küstahlığında bulunmuşlardı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Biden yorulmuş muş! Ne zaman silah lobisine karşı duracağız? diyor

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz ABD’nin Teksas eyaletinde bir ilkokula düzenlenen silahlı saldırı hakkında konuşan ABD …

Bir cevap yazın