CHP’li vekil Muharrem Erkek’e basın toplantısını bitirtiren HDP sorusu!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, basın toplantısını, bir vatandaşın sorduğu HDP sorusu nedeniyle sonlandırdı.
Muharrem Erkek’e basın toplantısı bitirten HDP sorusu.CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Barosu’nu ziyaret etti. Erkek, ziyaretin ardından düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantıya katılan ve Muharrem Erkek’in Yahya Amca şeklinde hitap ettiği bir kişi de soru sormak istedi. Erkek, “Yahya Amcacığım konuşacağız, basınımızın soruları bittikten sonra yine buradayız, zaten hep beraberiz.” diyerek şahsı susturmaya çalıştı.
“NEDEN HDP İLE BİRLEŞTİK DEMİYORSUNUZ”
Fakat sorusunu sormakta ısrar eden Yahya isimli şahıs, Erkek’e “Demokrasi demokrasi diyoruz, 6 milyon oy alan HADEP’le (HDP) birleştik diyemiyorsunuz. Kimden korkuyorsunuz? Demokrasiyse ya bunu kapatacaksınız, ya da…” dedi.  Muharrem Erkek, bunun üzerine basın mensuplarına teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Fahrettin Koca: Sağlık çalışanları için bir reform gerçekleştirildi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Resmi Gazete’de yayınlanan Ek Ödeme Yönetmeliği ile …

Bir cevap yazın