HDP’li 3 vekil koronavirüse yakalandı!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

HDP’den yapılan açıklamada toplamda 3 vekilin koronavirüse yakalandığı belirtildi.  Geçtiğimiz günlerde mecliste yapılan testlerde bir HDP’li milletvekilinin sonucu pozitif çıkmıştı.

Bugün ise HDP Grup Başkanvekilleri Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç toplamda 3 HDP’li milletvekilinde koronavirüs tespit edildiğini açıkladı.  Buna göre; HDP’de Mardin Milletvekili Pero Dündar, Şırnak Milletvekili Nuray İmir ve Muş Milletvekili Mansur Işık’ın testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.
“TOPLAMDA 3 VEKİLİMİZİN ENFEKTE OLDUĞU ANLAŞILMIŞTIR”
Yazılı yapılan açıklamada vekillerin durumunun iyi olduğu bildirildi. Açıklama şu şekilde:”Daha önce de açıkladığımız gibi Grup salonumuzun da bulunduğu katta bir temizlik personelinin enfekte olduğu hafta başında tespit edilmiştir. Bunun ardından çay ocağı, kat personeli, danışmanlar ve milletvekillerinin test yaptırmaları kararı alınmıştır.
Şu ana kadar yapılan testlerde toplamda 3 vekilimizin enfekte olduğu anlaşılmıştır.  Vekillerimiz doktor kontrolü altındadır ve sağlık durumları iyidir. Yeni bir gelişme olması durumunda kamuoyunu bilgilendireceğiz. “

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Her tarafı yabancı kokan, CHP’nin vizyon programına sosyal medyadan ilgi olmadı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Kemal Kılıçdaroğlu’nun uzun zamandır muhalif seçmeni beklentiye soktuğu CHP’nin vizyon programını …

Bir cevap yazın