Eşek beyni yiyen Yunan neler zırvalıyor? Türkiye ile çatışmaya hazırlarmış!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos, yaptıkları sayısız provokasyonu unutarak, Türkiye’yi askeri müdahale ile tehdit etti.
Yunan Star televizyonuna konuşan Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos,Türkiye’nin son zamanlarda oldukça agresif bir tutum sergilediğini iddia ederek, Yunan askeri gücünün caydırıcılığını artırmayı hedeflediklerini söyledi.
“TÜRKİYE İLE ÇATIŞMAYA HAZIRIZ”
Yunanistan’ın askeri bir çatışmaya hazır olup olmadığı sorusunu “Tam olarak öyleyiz” diyerek yanıtlayan Panagiotopoulos, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Her türlü senaryoya hazırlanıyoruz. Elbette bu olasılıklar arasında askeri müdahale de var. Bunu yapmak istemiyoruz, ancak egemenlik haklarımızı azami derecede korumak için mümkün olan her şeyi yapacağımızın anlaşılmasını sağlamak istiyoruz.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Orhan Turan: Hükümetin ekonomi politikaları sonuç vermedi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz TÜSİAD Başkanı Orhan Turan, hükümetin son dönemde uyguladığı politikaların sonuç vermediğini …

Bir cevap yazın