Mehmetçik destan yazmaya devam ediyor: 4 PKK’lı hain yok edildi!

Türkiye’nin gerek içerde gerekse dışarıda başlatmış olduğu terörle mücadele başarı ile sürüyor. Irak’ın kuzeyinde tespit edilen 4 PKK’lı terörist, düzenlenen hava harekatı sonucu etkisiz hale getirildi.
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleşen başarılı operasyonlara, bir yenisi daha eklendi. Teröriste göz açtırmayan Mehmetçik destan yazmaya devam ediyor.
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Irak kuzeyi Metina bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 4 PKK’lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar operasyonlarımız devam edecek.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk pasaportu almak zorlaştırıldı!

Türk vatandaşlığı almak isteyen yabancılara Emniyet, MİT ve İnterpol’den alınan verilerde sorun görülmesi durumunda vatandaşlık …

Bir yanıt yazın