Mehmetçik destan yazmaya devam ediyor: 4 PKK’lı hain yok edildi!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Türkiye’nin gerek içerde gerekse dışarıda başlatmış olduğu terörle mücadele başarı ile sürüyor. Irak’ın kuzeyinde tespit edilen 4 PKK’lı terörist, düzenlenen hava harekatı sonucu etkisiz hale getirildi.
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleşen başarılı operasyonlara, bir yenisi daha eklendi. Teröriste göz açtırmayan Mehmetçik destan yazmaya devam ediyor.
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Irak kuzeyi Metina bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 4 PKK’lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar operasyonlarımız devam edecek.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Din adamlığın batsın! Papa bile Ukrayna’ya silah vermeyen ülkeleri eleştiriyor!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Papa Franciscus, bazı ülkelerin Ukrayna’ya silah vermediğini belirterek, “Ukrayna halkının şehit …

Bir cevap yazın