65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma izni için saat değişikliği!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Koronavirüs salgınına yönelik önlemler kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen ve hafta 4 saat süreyle sokağa çıkma izni verilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar için saat değişikliğine gidildi.

Sıcak havalar nedeniyle yasak boyunca her hafta Pazar günü 4 saat süreyle sokağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü vatandaşlar, bu Pazar gününden itibaren 12-18 saatleri arası sokağa çıkacaklar.
Koronavirüs salgınına yönelik önlemler kapsamında, İçişleri Bakanlığının talimatıyla, sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üzeri vatandaşlara Pazar günü tanınan yürüyüş izninde saat değişikliğine gidildi.
12:00-18:00 ARASI SOKAĞA ÇIKACAKLAR
Sıcakların mevsim normalleri zerinde seyrettmesi nedeniyle, Pazar günü 65 yaş üstü vatandaşların saat 12-18:00 arası sokağa çıkmaları kararlaştırıldı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk’e düşman olan kahrolsun! ABD, Menendez skandalı ile çalkalanıyor!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Menendez’in, Türkiye’ye F-16 tedarikinin önündeki en büyük engel olduğuna dikkat çekildi. …

Bir cevap yazın