Meral Akşener’in Canlı yayında başkan Erdoğan kahkahaları

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Meral Akşener, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başarısını neden göz ardı ettiğine dair gelen soruya cevap vermek yerine, uzun uzun kahkaha attı.
yi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Habertürk canlı yayınında Fatih Altaylı’nın konuğu oldu.
Gündeme ilişkin konuların masaya yatırıldığı programda, ilginç anlar yaşandı.  Fatih Altaylı, “Bir vatandaş diyor ki; Sağlık Bakanı ve Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı işleri doğru buluyor. O Sağlık Bakanını görev getirenin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu, o Bilim Kurulu’na onay verenin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu niye göz ardı ediyor?” diye sordu.
“NE OLDU MERAL HANIM”
Akşener, bu sözler üzerine uzun uzun kahkaha attı, Fatih Altaylı ise şaşkınlığını gizleyemedi ve “Ne oldu Meral Hanım?” dedi.
Akşener, “Güzel soru, çok iyi ya” diyerek kahkaha atmaya devam etti. Altaylı, “Hastane mi yaptı, yol mu yaptı, köprü mü yaptı da şimdi konuşuyor diye soruyorlar size, bu önemli bir soru.” dedi.
YİNE KAHKAHALAR ATTI
Meral Akşener, bu soruya da cevap vermek yerine “Çok iyi ya” diyerek uzun uzun kahkaha attı. Akşener, “8 ayda çok şey yaptık.” dedi ve kahkaha atmaya devam etti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Anayasa Mahkemesi’nin “Ek MTV” için kritik karar günü yarın

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Ek MTV alınmasını öngören düzenlemenin iptali ve yürürlüğünün durdurulması istemiyle yapılan …

Bir cevap yazın