CHP, CNN Türk TV’yi boykot etme kararı aldı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

CHP MYK toplantısında Demirören Medya Holding bünyesinde yayın yapan CNN Türk televizyonunu boykot kararı alındı. Bundan sonra kanalın programlarına çıkan partililer hakkında disiplin süreci başlatılacak.
Cumhuriyet Halk Partisi, CNN Türk’ü boykot kararı aldı. Partinin MYK toplantısında alınan karar uyarınca, CHP seçmenine de CNN Türk’ü izlememe çağrısı yapılacağı öğrenildi.
ŞİKAYET EDECEKLER
Karar sonrasında CNN Türk’e çıkan CHP’liler hakkında da disiplin süreci işletileceği belirtildi. Bununla birlikte, CNN Türk’ün CNN International’a şikayet edileceği de öğrenildi.
A HABER’E EVRİLDİLER
OdaTV’de yer alan habere göre; flaş kararın yarın (çarşamba günü) kamuoyuna açıklanması bekleniyor. Alınan bu kararda, CNN Türk’ün A Haber gibi ‘CHP düşmanı’ bir yayıncılığa evrilmesi tezinin etkili olduğu öğrenildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bravo! Ataşehir’de hastaya eziyet edilen hastanenin faaliyeti durduruldu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, tepki çeken görüntülerin ardından Ataşehir’deki özel hastanenin …

Bir cevap yazın