Çakma dots ve müttefikler!

Terör ve terörist sever çakma müttefikler, ülkemizi karıştırmak için ellerinden gelen her türlü melaneti pütürsüzce sergilemektedirler. Ne hazindir ki Türkiye’de terör olaylarını, her gün patlatılan bombaları meşru gören sözde çakma müttefiklerimizin sergiledikleri tutum hiç de hoş görülür cinsten değildir.

Yıllardır ülkemizin doğusunu ve güney doğusunu ateş çemberinde tutan sözde çakma müttefikler, her türlü silah mühimmat ve lojistik destekle besledikleri eli kanlı bebek katillerinin kanlı eylemlerini sıradan ve meşru bir eylemiş gibi göstermeye kalkışmaları kabul edilir bir durum değildir. Bu eylemleri desteklemek, lojistik, askeri eğitimler vermek ne müttefikliğe ne de dostluğa sığmaz.

Ülkemizde 40 yıldır denenmeyen silahını bırakmayan ABD, ne hikmetse PKK’nın PYD’nin yapmış olduğu kanlı eylemleri meşru bulmaktadır. Çünkü ABD, kaos, kriz ve terörden beslenmektir. Kızılderilileri önce asimile, daha sonra da yok ederek oturduğu kıtada dünyayı istediği gibi yönetmeye kalkışması, hatta kendisini üstün bir ırk olarak görmesi kabul edilemez.

40 yıldan beri 50 bin vatandaşımızı katleden kanlı terör örgütünün yaptıklarını silahlı mücadele olarak gören ABD, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti devletinin korunma maksatlı olarak atmış olduğu adımları ve aldığı tedbirleri rahatsız edici olarak bulması çok manidardır.

ABD’nin çökmesi çok yakındır. Çünkü ABD dünya barışını tehdit etmektedir. Kardeşi kardeşe kırdırtmaktadır. Çanakkale’de Dumlupınar’da Sarıkamış’ta yedi düvele karşı cepheden cepheye koşan Türk-Kürt kardeşliği şimdilerde çakma müttefik ve dost kılıklı emperyalistlerce yok edilmek istenmektedir.

İşte bunun en büyük ispatı ABD’nin HDP’lilerin tutuklanmasına tepki göstermesidir. Yıllardır bin yıllık kardeşliğimizi silahlandırdıkları çetelerle yok etmeye çalışması ve akabinden bir hukuk devletinde hukuki olan gözaltı ve tutuklamaları kışkırtıcı mesajlarla paylaşımda bulunması asıl biz Aziz Türk Milletini daha çok rahatsız etmiştir.

Ey katil Amerika! Mademki müttefiktik. Her gün onlarca şehit gelirken, dost ve müttefikimiz neredeydi? Elinde ABD’nin modern savaş silahlarını bulunduran PKK’nın Türkiye’nin anayasal düzenini bozmak için müttefikimiz olan ABD’den destek aldığını bilmeyen yoktur. Herkes haddini bilmelidir. Türkiye’nin milli meselelerine kimsenin burnunu karıştırmasının yeri ve zamanı değildir.

Bu bağnaz ve sahte dost ve müttefiklerimiz yüzünden bu gün 9 vatandaşımızı daha teröre kurban verdik. Şehitlerimizi rahmetle anarken, çakma dost ve müttefik kılıklı asıl bölücü emperyalistleri nefretle kınıyorum. Başın sağ olsun Türkiyem…

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

DEAŞ kimdir, Putin ve Hamas mı yoksa Siyonist İsrail ile ABD midir?

Aziz Dağtekin Yazdı Ne garip olmuş insanlar. Dün kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün …

Bir yanıt yazın