Bugun...
Dolar: 3.8276
Euro : 4.6833

Konuk Yazar


Mehmet Karagöz


Facebookta Paylaş

Suudiler ve Sapıklık !
Tarih: 10-11-2017 22:05:00 Güncelleme: 10-11-2017 22:05:00Suudi Arabistan başta olmak üzere Arap Ülkeleri Osmanlı’ya sırt çevirmenin, Osmanlıyı arkadan vurmanın, İngiliz ve Fransız kafirleri ile iş tutmanın ceremesini çekeceklerini hep söyledik ve yazdık.

Gelişmelere bakılırsa bu günleri çok iyi günler. Daha kötü ve felaket dolu günler daha geride…
Arap Ülkelerinin içine düştüğü bencillik anlayışı ve bu anlayışı mesnet edinen İngiliz ajanları Osmanlı ve Türk düşmanlığı temelinde düşmanlıklarını köpürttüler.

- Türkler, müslimanlığı terk edip Avrupalı oldular.
- Osmanlılar sizi yüzlerce yıldır sömürdüler.
- Türkler batıyı barbarlıkla Arapları da şefkatle yok etmeye çalıştılar gibi iftira ve yalanlara kanan Araplar, kendi başlarına güya bağımsız olduklarını zannederek, gerçek ve modern köleliğe boyun eğdiler. Batının dilini aldılar karşılığında dinlerini verdiler. Batının yaşam tarzını aldılar, karşılığında ahlaklarını verdiler. Batı dostluğunu elde ettiler buna mukabil Türk dostluğunu kaybettiler.

Yüz yıl sonra Tayyib Erdoğan’ın onlarla gönül teması kurarak bu anlayışlarını yok etmesi ile akılları başlarına geldi.
- Türkler aslında cavır falan olmamış.
- Onlar da müslimanmış hoyu demeye başladılar.

Hatta, İsraile karşı duruş sergilemeye başlamışlardı ki, ABD de bulunan paraları Türkiye’ye tranfer edeceklerdi ki, başlarına görülen musibetler geldi.  Boyunlarındaki boyunduruk serbest hareket etme imkanı vermiyordu.

ABD ve İngilizler arasında süren paylaşım savaşının mezesi durumuna geldiler. Bir İngiliz bir ABD soymaya devam ediyorlar. Allahın verdiği uçsuz bucaksız petrol tükenmeyince soyulmanın boyutunu hesaplayamadılar. Çünkü çok para. Ne kadar verseler geride kalan yine çok fazla. Arkası da çok. Yer altında hesapsız varlık var.

Büyük şeytan hilelerini iyi kurgulamış olacak ki, Arap parasına el koyuyor ses yok. Terörü siz kurup besliyorsunuz diyor paralara el koyuyor ses yok. Sıra geldi prenslere işadamlarına ve petrodolar zenginlerine.  Onları da içeri tıkmaya başladılar. Yakında halka kadar inip herkesin elinde, evinde ne varsa toplayacaklar. Geriye kalan bina, insan bitki varsa onu da bombayla yok edecekler. Hala yaşayanlar olursa onlarda Türkiye’ye sığınacaklar.  İyi mi?

İyisi şu, paraları cavırlara dağıtıp kendilerini de bize yıkacaklar.

Evet buna hazır olun.

Sonrası daha vahim. ABD ve İngiliz cavırları bu defa mal bulmuş mağribi gibi bize saldıracak, bu terörisleri siz koruyorsunuz, hamilik yapıyorsunuz diyecekler.

Haydii. Topların namlusu, uçakların güzergahı bize çevrilecek. İşte o zaman seyredin gümbürtüyü. Belki de dünya yeniden savaşacak. Herkes barut koklayacak. Allah korusun asla istemeyiz.   

Suudiler buraya nasıl geldi. Suudoğulları İngiliz ajanı Lawrens ve diğer ajanların yönlendirmesi ile gerçek İslam’dan koptular. Bu yetmemiş gibi, kendi içlerinden özel eğitilmiş din adamı kılığındaki din düşmanları da, gerçek islamdan kopuşu alevlendirdiler.  Adeta yeni ve taze bir dinsizlik dini ihdas ettiler. Adına da Vehhabilik dediler. Muhammed bin Abdulvehhab isimli Necidli bir fitnebaz, İbni Teymiye’den alarak topladığı sapık fikirleri sistemleştirdi. Suudoğulları da yine İngiliz kafirlerinin desteği ile devletleştirdi. Yetmedi bir de bu dinsizlik dinini yayılmacı politikalarla dünyaya yaymaya çalıştılar. Hatta bizim ülkemizde bile bir hayli rağbet gördü. Mezhepsizlik veya selefiyecilik adı altında din adamı görülen satılmışların eliyle revaç görmeye devam ediyor. Burada isimlerini saymak istemediğim ama hepinizin tahmin ettiği hoca kılıklılar bu yayılmaya destek oldular. İmam hatip ve Yüksek İslam enstitüsü camiasında yaygın yer buldular. Bazı partilerimizin tabanlarında etraflıca yerleştiler. Bazı tarikatler de onalara uydu. Fetö nün de pek çok fikri bu kaynaktan beslenmektedir. Çünkü hocası da vehhabiliğin kurucusu olanların kaynaklarından beslendi. Hoca talebesi ile ölçülürmüş. Vee. Sonunda bu güne geldik.

Şimdi yapılması gereken aziz milletimizin bunları çok iyi tanımasıdır. Ehl-i sünnet yolundan ve alimlerimizin çizgisinden kopmamaları bunların boynunu kırar.

Bizim savaşımız da bu yönde olmalı. Doğruluktan ayrılmadan itikadımızı bozmadan, dört hak mezhebin aydın yolundan gitmeliyiz. Kurtuluş buradadır. Bu yol Kuran – Sünnet -  İcma ve kıyası yoludur.

Bu savaşı da Ehl-i sünnet müslimanları olarak bizler kazanmalıyız.
Bu uğurda emri maruf ve ilimle cihat etmekten geri durmamalıyız.
Gazamız mübarek ola…
 Bu yazı 325 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
11256 Okunma
238 Okunma
205 Okunma
198 Okunma
196 Okunma
192 Okunma
181 Okunma
174 Okunma
173 Okunma
172 Okunma
11256 Okunma
6157 Okunma
1279 Okunma
886 Okunma
883 Okunma
580 Okunma
577 Okunma
560 Okunma
432 Okunma
422 Okunma
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
  Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 • Teknoloji harikası binalar
  Teknoloji harikası binalar
 • Paylasmak Güzeldir
  Paylasmak Güzeldir
 • Ana kucağı
  Ana kucağı
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 1. Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 2. Teknoloji harikası binalar
 3. Paylasmak Güzeldir
 4. Ana kucağı
 5. Bebişler
 6. Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Mucize ne demektir ?
  Mucize ne demektir ?
 • Tilavet ve şükür secdesi
  Tilavet ve şükür secdesi
 • Dinde reformcu olarak bilinenler
  Dinde reformcu olarak bilinenler
 • Yılbaşı ve noel
  Yılbaşı ve noel
 • Cuma gününün sünnet ve edebleri
  Cuma gününün sünnet ve edebleri
 • Günahlar, imanı gidermez ise de..
  Günahlar, imanı gidermez ise de..
 1. Mucize ne demektir ?
 2. Tilavet ve şükür secdesi
 3. Dinde reformcu olarak bilinenler
 4. Yılbaşı ve noel
 5. Cuma gününün sünnet ve edebleri
 6. Günahlar, imanı gidermez ise de..
VİDEO GALERİ
YUKARI