Bugun...
Dolar: 3.9168
Euro : 4.8261

Konuk Yazar


Aziz Dağtekin


Facebookta Paylaş

Yılbaşı ve Siyonizmin Anadolu gerçeği!
Tarih: 31-12-2017 17:53:00 Güncelleme: 31-12-2017 17:53:00


Gaflet uykusuna gark edilen İslam Dünyası bir türlü uyanmak bilmiyor. Orta Doğu’yu işgal altına alan Haçlı Orduları, şimdilerde de gözünü Anadolu’ya dikmiş durumdalar.

Kardeşi kardeşe kırdıran bu Siyonistler önce Irak’ı talan ettiler, akabinde Suriye derken şimdilerde de İran’ı abluka altına almış durumdalar. Çok sinsi olan bu Haçlı Ordularının unuttukları tek bir şey var ki O da Allah’ın Müslümanlarla birlikte olduğudur. Burada şunu söylemek daha yerinde olur. Zalimin zulmü varsa biz mazlumların da Allah’ı vardır.

İran’ı karıştıran Haçlı Orduları’nın hain ajanları, sonunda yıkılmaz dediğimiz İran’ı da karıştırmayı başardılar. Sırada Türkiye’nin olduğunu unutmamak gerekir. Bizi batının her türlü kokuşmuş köhne adetlerine sinsi vaatlerle alıştıran bu Siyonistler şimdi bizlere bıyık altında bakıp kıs kıs gülüyorlar.

Kültür erozyonu enjekte edilen ve uyuşturdukları beyinleri hiçbir işe yaramaz hale getirilen Müslümanlar, Hristiyan alemin adetlerini yaşıyor, onlar gibi olmaya çalışıyorlar.  Biat kültüründen uzaklaşan İslam alemi, neredeyse ahret gününü adeta unutmuş, mizan terazisinde hesaba çekileceğini hatırlamaz olmuştur.

Bizi bir daha uyanmamak üzere gaflet uykusuna enjekte eden siyornistlerin ve din düşmanlarımızın bütün maksadı başta Türkiye’mizi bölmek,  Ortadoğu’ya konmak ve İslâm dünyasını daimi bir sömürge statüsü içinde tutarak yiyip bitirmektir.

Bunun için, Hıristiyan Roma, Kızıl Moskof, kindar Fransa, kurnaz İsrail, fırsatçı Yunanistan ve daha niceleri, Müslüman-Türk’ün yıkılması ve İslâm dünyasının sömürgeleşmesi için elele vermiş bulunmaktadırlar.
Ermeni ve bölücü teröristleri açıkça himaye eden, akan Türk kanına aldırmayan, Türk’ün ve İslâm’ın gözyaşlarını sadistçe bir zevkle seyreden, haince oyunlar tertip eden düşmanlarımız, artık apaçık ortadadır.
Vatanımızın, bu “Bin yıllık Türk Yurdu” olan topraklarını bizden koparmak isteyenler, o bölgelerde yaşayan insanlarımızın Türklüğünü ve Müslümanlığını tartışılır hâle getirmek istiyorlar.

Halbuki, Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da yaşayan Türklerin, Orta Asya’dan Anadolu’ya gelen ilk Türk boyu oldukları, Orhun Abideleri’nde de adlarının geçtiği bilinmektedir. Öyleyse,“Neden bu bölgedeki insanlara ayrılık şuuru verilmek isteniyor?”
 
 Şunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız; emperyalistlerin asıl hedefi, her tarafı şehit kanları ile sulanmış olan bu toprakları bizden koparmak suretiyle, Anadolu Türklüğü ile Doğu Türklüğü arasında bir tampon bölge koymaktır.
İslam Dünyası onlar için zaten çantada kekliktir. Öyleyse gelin yeniden titreyelim. Kendimize gelelim. Batının Noel’inden, Yılanbaşından bize ne diyerek gaflet uykusundan uyanalım. Uyanalım ki Anadolu’muz Türk Yurdu olarak elimizden uçup gitmesin. Uyanalım ki İslam Dünyası yeniden kendisine dönsün. Dünsün ki cihan-ı şumul davası yeniden kusursuz bir şekilde hayat bulsun.

Bu vesileyle 2018 yılının Türk ve Müslüman dünyası için uyku yılı değil, yeniden diriliş ve uyanış yılı olmasını Cenab-ı Allahtan temenni ediyorum. Allah bu asil milleti gaflet uykusuna sürüklemek isteyen hainlere ve düşmanlarımıza fırsat vermesin. Amin..


Bu yazı 1552 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
513 Okunma
447 Okunma
400 Okunma
371 Okunma
340 Okunma
333 Okunma
302 Okunma
299 Okunma
298 Okunma
297 Okunma
293 Okunma
288 Okunma
286 Okunma
282 Okunma
281 Okunma
275 Okunma
272 Okunma
270 Okunma
5368 Okunma
1083 Okunma
1001 Okunma
838 Okunma
608 Okunma
585 Okunma
581 Okunma
544 Okunma
543 Okunma
534 Okunma
534 Okunma
529 Okunma
529 Okunma
517 Okunma
513 Okunma
507 Okunma
495 Okunma
465 Okunma
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
  Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 • Teknoloji harikası binalar
  Teknoloji harikası binalar
 • Paylasmak Güzeldir
  Paylasmak Güzeldir
 • Ana kucağı
  Ana kucağı
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 1. Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 2. Teknoloji harikası binalar
 3. Paylasmak Güzeldir
 4. Ana kucağı
 5. Bebişler
 6. Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Milli Duruş Şühedaya vefa, Millete Beka!
  Milli Duruş Şühedaya vefa, Millete Beka!
 • Dünyadaki ele geçenler geçicidir
  Dünyadaki ele geçenler geçicidir
 • İman edip amel eden kurturul
  İman edip amel eden kurturul
 • İnsan, istediği gibi mi yaşamalı ?
  İnsan, istediği gibi mi yaşamalı ?
 • Türklük nedir? Srusunun cevabı: ALPEREN
  Türklük nedir? Srusunun cevabı: ALPEREN
 • İbadet, emredileni yapmaktır
  İbadet, emredileni yapmaktır
 1. Milli Duruş Şühedaya vefa, Millete Beka!
 2. Dünyadaki ele geçenler geçicidir
 3. İman edip amel eden kurturul
 4. İnsan, istediği gibi mi yaşamalı ?
 5. Türklük nedir? Srusunun cevabı: ALPEREN
 6. İbadet, emredileni yapmaktır
VİDEO GALERİ
YUKARI