Bugun...
Dolar: 3.7655
Euro : 4.6747

Konuk YazarSilikon dudak mağduru Merve hemşire ne zaman taburcu oluyor?

Tarih: 18-05-2017 07:49:01 + -


Silikon mağduru hemşirenin doktoru açıklama yaptı. Dr. Metin Yavuz Merve hemşirenin sağlığına kavuştuğunu belirterek, "Bu şekilde bir reçeteyle hastamızı taburcu edeceğiz. Bu süreçte materyale yönelik yaklaşımda bulunduk. Şayet materyali tespit edebilirsek daha spesifik bir rehabilitasyon yapabiliriz diye düşünmüştük." dedi..


Silikon dudak mağduru Merve hemşire ne zaman taburcu oluyor?


Adana'da sahte botoxçuya dudağına yaptırdığı dolgu maddesi yüzünden hayatı karabasana dönen hemşire Merve Keleş'in doktoru konuyla alakalı flaş bir açıklama geldi. Dr. Metin Yavuz, hastanın ilk müracaat ettiği sırada ciddi enfeksiyon ve alerjisi bulunduğunu ancak şu an mağdurun taburcu mertebesine geldiğini açıkladı..

Adana'da Tıp uzmanı yerine kadın kuaförüne dudaklarına slikon yaptıran ve bu yüzden dudakları şişen  bir anda Türkiye gündemine oturan Merve hemşirenin doktoru Dr. Metin Yavuz'dan flaş açıklamalar geldi. Dr. Metin Yavuz açıklamasında, "Takriben bir aydır izliyoruz Merve Hanım'ı. Bu süreç içerisinde bize geldiğinde çok ciddi enfeksiyonu ve alerji vaziyeti vardı. Şayet müdahale edilmeseydi dudaklarını kaybedebilirdi. Biz bu evrede ihtiyaç duyulan rehabilitasyonu yaptık. Hem antibiyotik hem antihistaminik ve son olarakta steroid rehabilitasyonuna başladık.  Şu an antibiyotik rehabilitasyonu bitti fakat diğer rehabilitasyonlarımız devam etmekte.

 

Bu şekilde bir reçeteyle hastamızı taburcu edeceğiz. Bu süreçte materyale yönelik yaklaşımda bulunduk. Şayet materyali tespit edebilirsek daha spesifik bir rehabilitasyon yapabiliriz diye düşünmüştük. Şu ana kadar hastamızın bize geldiği giderek şimdiki arasında resimlerden da görüldüğü gibi çok ciddi bir gerileme var.

 

Ama materyalle alakalı spesifik, materyali tespit etme ve ona göre tedavi tertip etme çalışmalarımız hali hazırda devam etmekte. Hastanın taburculuk isteği var. Biz de şu an hastanede yatmasına gerek yok diye düşünüyoruz. Hastamızı yarın taburcu etmeyi düşünüyoruz. Hastamız kontrolümüzde olacak, belli aralıklarla kontrole gelecek."

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan bayan kuaförüne dudak silikonu yaptırdıktan sonra dudaklarını kaybetme korkusu yaşayan hemşire Merve Keleş, sosyal paylaşım sitesinden operasyon olduğunu ve iyileşmeye başladığını bildirdi...

OLAY NASIL OLMUŞTU ?

Çukurova Üniversitesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Göğüs Hastalıkları Polikliniği'nde hemşire olarak görev yapan 22 yaşında olan Merve Keleş'in hayatı bir anda alt üst olmuştu.  Keleş, takriben 1.5 ay önce arkadaşı aracılığıyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan bayan kuaförü Soner G. ile tanışmış, doğuştan sol alt dudağında şekil bozukluğu olduğu için dudağını kalınlaştırmak isteyerek, Azerbaycan'da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.'ye önce 500 TL'ye geçici dolgu yaptırmıştı.

Daha sonra dolgu bir haftada eriyince, bu defa bin liraya silikon dolgu yapılması ile ilgili anlaşmış, muayenehanesi tadilatta olduğu için işlemi hanede yapacağını söyleyen kuaför, 12 Nisan Çarşamba günü hemşire Merve Keleş'e operasyonu yapmıştı.  Operasyondan hemen sonra Keleş'in dudakları şişmeye başlamış ve dudaklarını kaybetme ile karşı karşıya kalınca hastaneye müracaat etmişti.  Keleş o günden beri hastanede kalıp dudaklarını kaybetmemek için rehabilitasyon görüyor. Keleş, geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesinden dudağının resmini çekip "operasyondan küçük bir iz" diye paylaşım yaptı.

Keleş o günden beri hastanede kalıp dudaklarını kaybetmemek için rehabilitasyon görüyor. Keleş, geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesinden dudağının resmini çekip "operasyondan küçük bir iz" diye paylaşım yaptı. Kadın kuaförü Soner G. bir müddet önce hırsızlık suçundan 5 sene 3 ay mapus cezası aldığı için yakalanıp cezaevine gönderilmişti.

'Silikon' olayıyla ilgili da 4 kadın Cumhuriyet Savcılığı'na yakıntıda bulununca Soner G. ile ilgili "unvan dolandırıcılığı ve yaralama" suçundan tahkikat başlatıldı. Yapılan tahkikat neticeninde Soner G.'nin bu suçlardan da tutuklu yargılanmasına karar verildi.
Bu haber 1901 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İNSAN Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
626 Okunma
589 Okunma
563 Okunma
491 Okunma
479 Okunma
478 Okunma
458 Okunma
434 Okunma
432 Okunma
413 Okunma
410 Okunma
405 Okunma
397 Okunma
391 Okunma
371 Okunma
371 Okunma
366 Okunma
358 Okunma
798 Okunma
777 Okunma
751 Okunma
748 Okunma
686 Okunma
685 Okunma
676 Okunma
670 Okunma
661 Okunma
639 Okunma
626 Okunma
624 Okunma
611 Okunma
599 Okunma
589 Okunma
589 Okunma
578 Okunma
563 Okunma
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
  Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 • Teknoloji harikası binalar
  Teknoloji harikası binalar
 • Paylasmak Güzeldir
  Paylasmak Güzeldir
 • Ana kucağı
  Ana kucağı
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 1. Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 2. Teknoloji harikası binalar
 3. Paylasmak Güzeldir
 4. Ana kucağı
 5. Bebişler
 6. Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Bir mezhebe tabi olmak
  Bir mezhebe tabi olmak
 • Mason olan din adamları (Seyyit kutup, Muhammed abduh, Reşit rıza, Cemaleddin efgani)
  Mason olan din adamları (Seyyit kutup, Muhammed abduh, Reşit rıza, Cemaleddin efgani)
 • Mezhep imamları, büyük din alimleridir
  Mezhep imamları, büyük din alimleridir
 • Zekatı verilmeyen mallar
  Zekatı verilmeyen mallar
 • Dinimizi, Kur'an ve hadisten öğrenmek
  Dinimizi, Kur'an ve hadisten öğrenmek
 • Altın yüzük, fakirlere mi yasaktır ?
  Altın yüzük, fakirlere mi yasaktır ?
 1. Bir mezhebe tabi olmak
 2. Mason olan din adamları (Seyyit kutup, Muhammed abduh, Reşit rıza, Cemaleddin efgani)
 3. Mezhep imamları, büyük din alimleridir
 4. Zekatı verilmeyen mallar
 5. Dinimizi, Kur'an ve hadisten öğrenmek
 6. Altın yüzük, fakirlere mi yasaktır ?
VİDEO GALERİ
YUKARI