Bugun...
Dolar: 3.8276
Euro : 4.6833

Konuk YazarKanseri B17 vitan deposu olan buğay şırası ile yenin!

Tarih: 13-07-2017 18:54:54 + -


Kanserin artık bir hastalık olmaktan çıktığını, kanser üzerinden rant sağlayanların bu hastalığı sanayiye dönüştürdüklerini belirten Canpaenerji rumuzlu takipçimiz sosyal paylaşım sitesi watsApp üzerinde yaptığı paylaşımda buğday şırası ile kanseri yenmenin mümkün oluğunu iddia etti..


Kanseri B17 vitan deposu olan buğay şırası ile yenin!

Canpaenerji rumuzlu bir okuyucumuzun sosyal paylaşım sitesi WhatsApp üzerinde kanser ile ilgili çok enteresan gördüğümüz paylaşımını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Oldukça ilgi çekeceğine inandığımız bu makaleyi dikkatle okumanızı eğer inandırıcı bulduysanız çevrenizle paylaşmanızı öneriyoruz.

Canpaenerji rumuzlu WahatsApp takipçimizin kanser ile ilgili makalesini hiçbir kelimesine dokunmadan aynen paylaşıyoruz. İşte Canpaenerji rumuzlu takipçimizin makalesi;

“Kanser hastalık değil. Kanser o kadar yaygınlaştı ki artık genç yaşlı demeden herkesi

yakalıyor.  Bu yazılar çok müthiş, birçok "gizli dünyayı yönetenlerini" rahatsız ediyor… O kadar ki, örneğin "World Without Cancer", yani "Kansersiz Dünya" isimli kitap, halen (Türkçe dahil) birçok dile çevrilmedi!..

Yani şunu bilin ki, kanser diye bir hastalık yok!.. Kanser, sadece vitamin B17 eksikliği!...

Başka bir şey değil!..

Kemoterapi, ameliyat veya değişik ağır haplar almanıza gerek yok!..

Düşünün bir zamanlar denizciler, çok sayıda niçin öldüler? Çünkü; İskorbüt denilen hastalığa yakalanıyorlardı... Çok sayıda insan öldü... Ve bazıları da bundan çok büyük para ve gelir elde etti!..

Sonra ne buldular?.. Meğer İskorbüt sadece vitamin C eksikliğiymiş!..

Yani hastalık bile değil!...

Kanser de öyle!... Kanser sanayisi var artık!.. Kanserden yani kanseri sanayi haline getirenler, yani olmayan bu hastalıktan milyar milyar milyar kere milyar para kazananlar var!...

Bu konu çok uzun. Çok derin!.. Kanser sanayisinin kökü, ta ikinci dünya savaşına kadar dayanıyor!...

Ne dolaplar dönüyor... Sİz inanmayın!...  Her gün sadece 15-20 kayısı çekirdeği yemeniz yeterli!..

Kanser olmuşsanız, önce kanserin ne olduğunu anlamaya çalısın!..

Korkmayın!... Sakin kemoterapi filan yaptırmayın!... Araştırın önce!...

Biz bu siteyi bazı "sözde doktorların sayfasına gönderdik, facebook’ ta, 5 dakika bile geçmeden "yorumsuz" olarak sildiler!... Siz bu kitabın Türkçeye çevrilmesi için dua edin!...

Çok çok önemli bir eser bu!..

Tekrar edelim: Günümüzde İskorbüt den ölen var mi artık? yok!... Çünkü artık çaresi biliniyor...

Peki  ya sanayi haline gelmiş kanser?...

Artık onun da çaresi çoktan bulundu: Çare B 17 Vitamin eksikliği!...

Hepsi bu!...

Buğday çimi ekin... Buğday şırası için.

Kanseri engelleyen besinlerin başında atalarımızın Orta Asya`da içtikleri Buğday şırası geliyor. Klasik tedavi yöntemlerini reddeden tüm doktorların ortak iddiası, buğday çimi yenilmesi ve buğday şırası içilmesi. Pakistan`daki Hunzakut Prensliğinde kanserden ölüm yok. Ayrıca Hunzakutlular, acı badem ve kayısı çekirdeğini yiyorlar ve kansere yakalanmıyorlar.

Türkiye`de acı badem ve kayısı tüketilen bölgelerde kanser vakalarının azlığı dikkat çekiyor.

Ödemiş`le Salihli arasında, binbir efsaneye konu olmuş Bozdağ`ın eteklerinde cennet gölcük kıyısında kanseri yenen, bu zaferi kazandıktan sonra mücadelesi herkese örnek olsun diyerek bir de kitap yazan Doktor İlhami Güneral ile sohbetimiz sürüyor. Önemli olan bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek çok da zor bir şey değildir.

Buğday müthiş bir kanser ilacıdır. Buğday şırası kanseri önler ve bu önemli bir bitkisel tedavi aracıdır. Buğday çimi, bol klorofil maddesi dışında 100 kadar vitamin, mineral ve besin maddesi içerir. Taze olarak kullanılan Buğday çiminde, aynı ağırlıktaki portakaldan 60 kez daha fazla C vitamini ve aynı ağırlıktaki ıspanaktan 8 kat fazla demir bulunmaktadır.

Buğdayın bir başka özelliği ise kandaki toksinleri nötralize eden maddeler içermesidir. Sıvı oksijenle dopdolu olan buğday çimi doğanın en güçlü anti kanseri olan `laetril` içermektedir.

Izgara etler ve füme besinlerin kanserojen maddeler taşıdığı kanıtlanmıştır. (Japon Bilim Adamı Nagivara)  Japon Bilim Adamı Nagivara, taze buğday çiminde bu maddeyi etkisiz hale  getiren enzimler ve amino asitler bulmuştur.

- Buğday çimini evde üretebilir miyiz?

- Evde de üretilebilir, küçük bir saksıda bile üretilebilir ve olduğu gibi yenebilir, evde üretemeyenlere tavsiyemiz ise buğday şırası üretmeleri...

- Buğday şırasını herkes üretebilir mi?

- Evet herkes üretebilir.

İsterseniz tarif edelim.

Bir bardak aşurelik buğday, önce tertemiz yıkanarak bir litrelik cam kavanoza konur. Üzerine 3 bardak su -klorlu olmamak şartıyla- ilave edilir.

Kavanozun ağzı bir tülbentle kapatılarak serin bir yerde 24 saat bekletilir.

Bu ilk su kullanılmaz, dökülür. Kavanoza yeniden 3 bardak su ilave edilir.  24 saat bekletildikten sonra oluşan yarı gazozlu su içilmek üzere bir kaba aktarılır.  Böylece bir bardak aşurelik buğdaydan kış aylarında günde 5 kez, yazın ise günde 3 kez şıra alınır. Buğday şırasının lezzeti bazılarına itici gelebilir. O takdirde her şıra bardağına bir C vitamini tableti eklenirse, nefis bir içecek ortaya çıkar.

- Az önce sözünü ettiğimiz `laetril` buğday çiminden başka nelerde bulunur? Çünkü anlaşılıyor ki, `laetril` kanserin tedavisinde en etkin maddelerden biri... Elmanın çekirdeğini de yiyin!

- Evet, Türkiye`de en kolay laetril`e ulaşabileceğimiz yer acı badem ve kayısı çekirdeğidir.

Ayrıca laetril elma çekirdeğinde de vardır. Elmanın çekirdeği yenilirse çok da iyi olur. Amerika`daki ilaç sanayinin maşaları bu `laetril` adlı ilacı yasaklatmayı başarmışlardır ama Meksika`da satılan `laetril` bu ülkeden alınıp kaçak olarak ABD`ye sokulmaktadır.

Laetril, vitamin ve minerallerle verildiğinde çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır. `Kanserin Ölümü` adlı kitabında Manner, laetril ile yüzde 90 başarı kazandığını söylemişti.

- Acı badem ve kayısı çekirdeği de laetril içeriyor öyle mi?

- Evet öyle. Türkiye`de acı badem ve kayısı çekirdeğinin sıkça tüketildiği yerlerde resmi bir istatistik yok ama kanser vakalarının az olduğuna inanılıyor. Resmi istatistik yapılan bir ülke var...

Pakistan`a komşu küçük bir prenslik olan Hunzakut`ta şimdiye kadar hiç kanser olayına rastlanmadı. Hanzakut`un özelliği temel besinleri kayısı ve kayısı çekirdeği...

- Dünyada bugün kullanılmakta olan kemoterapi ve radyoterapi bağışıklık sistemini bozduğunu iddia ediyorsunuz alternatif tedavilerin bir sıralamasını yapsak en öne hangisini koyarsınız?

- Önceliği bağışıklık sistemini güçlendiren tedavilere veririm, daha sonra biyolojik tedaviler ve bitkisel tedaviler gelir.

Bağışıklık sistemi konusunda Alman Doktor Issel`in tüm beden tedavisi bugün bu ülkedeki 60/70 klinikte başarı ile uygulanmaktadır.”
Bu haber 435 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İNSAN Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
11308 Okunma
238 Okunma
237 Okunma
220 Okunma
205 Okunma
196 Okunma
182 Okunma
178 Okunma
174 Okunma
172 Okunma
11308 Okunma
6158 Okunma
1279 Okunma
886 Okunma
884 Okunma
580 Okunma
580 Okunma
560 Okunma
432 Okunma
422 Okunma
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
  Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 • Teknoloji harikası binalar
  Teknoloji harikası binalar
 • Paylasmak Güzeldir
  Paylasmak Güzeldir
 • Ana kucağı
  Ana kucağı
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 1. Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 2. Teknoloji harikası binalar
 3. Paylasmak Güzeldir
 4. Ana kucağı
 5. Bebişler
 6. Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Mucize ne demektir ?
  Mucize ne demektir ?
 • Tilavet ve şükür secdesi
  Tilavet ve şükür secdesi
 • Dinde reformcu olarak bilinenler
  Dinde reformcu olarak bilinenler
 • Yılbaşı ve noel
  Yılbaşı ve noel
 • Cuma gününün sünnet ve edebleri
  Cuma gününün sünnet ve edebleri
 • Günahlar, imanı gidermez ise de..
  Günahlar, imanı gidermez ise de..
 1. Mucize ne demektir ?
 2. Tilavet ve şükür secdesi
 3. Dinde reformcu olarak bilinenler
 4. Yılbaşı ve noel
 5. Cuma gününün sünnet ve edebleri
 6. Günahlar, imanı gidermez ise de..
VİDEO GALERİ
YUKARI