Bugun...
Dolar: 3.6305
Euro : 3.9180

Konuk Yazar
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Farelerde sonuç veren gençlik iksiri şimdi insanlarda denenecek! Araştırmayı yapan ekip, şimdi bir dizi güvenlik testinden sonra aynı ilacı insa..
37 Okunma
Enginar, diyet yapanların gözdesi oldu!Diyetseverlerin, sağlığına önem verenlerin, sağlıklığına dikkat edenlerin vazgeç..
363 Okunma
Kozmetikte önlenemeyen sahtekarlık can yakıyor, sağlığı bozuyor!İnsan sağlığının hiçe sayıldığı günümüzde dentimsizliği fırsat bilen fırsatçılar..
307 Okunma
Hamilelikte alınan balık yağı bebeğin zekasını etkilemiyorGüney Avustralya Sağlık ve Tıbbi Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan araştırm..
290 Okunma
Metal yemek borusu ile kansere meydan okudu!Bulut, Prof. Dr. Gümürdülü devreye girdikten sonra hızla toparlanmaya başladığın..
285 Okunma
Brezilya'daki sarı humma salgınına 6 ülkeden savaş başlatıldıBrezilya’daki salgından korunmak amacıyla Panama, Nikaragua, Venezuela, Kosta Ri..
264 Okunma
Turşu suyu kas ağrısını alıyor!Turşu deyip geçmemek gerektiğini haberimizin detayında okuyunca anlayacaksınız...
258 Okunma
Türk Yoğun Bakım Hemşireliği Derneği’nin gerçekleştirdiği eğitim ile ilgili konu..
226 Okunma
Özel hastane doktorlarına ikinci mesai yolunu açan kanuni düzenlemeHastaneler, mevcut yatak sayıları korunarak birleşebilecek, ayrıca başka sağlık ..
184 Okunma
Az uyku kilo aldırıyor, bağışıklık sistemini bozuyor uyarısı! Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Diyetisyen Tuba Turkut, "Bir başka çalışmada açlık..
179 Okunma
Tavuksuz tavuk eti üretildi! Yapay tavuk eti ne kadar sağlıklı?Gel de şaşmaTavuk eti üzerinden çeşitli spekülasyonlar vardı. Kimi zaman sağlıkl..
171 Okunma
Şaka gibi! 13 yaşındaki kızın kulağında buğday tanesi filizlendi!Şiddetli kulak ağrısı ile Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine giden 13 yaşındaki ..
1567 Okunma
Doğumu sırasında komaya giren anne 7 yıl sonra uyanıp kızıyla kucaklaştı!Öldürmeyen Allah öldürmüyor. Doğum sırasında komaya giren ve bir daha uyanamayan..
999 Okunma
Canan Karatay'dan ekmekte morfin, bal ve pekmezde sıvı şeker uyarısı!Bal ve pekmezin sıvı şeker olduğunu açıklayan Prof. Dr Canan Karatay,"Ekmek yers..
784 Okunma
Çipli akıllı hap, hastalıkları erken teşhis edip hayat kurtarıyorABD'li bilim adamları sağlıta ve tıpta devrim niteliğindeki bir başarıya daha im..
752 Okunma
Amalgam dolgu kullanımı kısıtlanıyor! Amalgam dolgu nedir?Amalgan dolgulu içerisinde bulunan metal yüzünden kalp, beyin ak ciğer ve bağışı..
723 Okunma
Skandal! HIV virüslü ve zihinsel engelli hamileyi doğuma almadılarAIDS ile mücadele ederken hamile kalan 18 yaşında olduğu için ismi gizlendiği b..
608 Okunma
Yapay embriyo ile üreme yolu açılıyor!Araştırmayı yöneten Prof. Dr. Magdalena Zenricka Goetz, "Farklı kök hücre türler..
576 Okunma
Her 100 kişinin 8'inde nöropatik ağrı semptomları var!Nöropatik hastalığının belirtilerinin yanma, batma, elektriklenme ve karıncalan..
535 Okunma
Bilinçsiz ağrı kesici kullanımının cezasını böbrekleriyle ödedi!Diyalize girmenin kendisi için sıkıntılı olduğunu aktaran Tolga Pesenli, "Suya h..
530 Okunma
 Türkiye'de Dünya Türk Bilim Adamlarının başarını konuşuyor. Türk Bilim Adamları 14 yaşında ..
519 Okunma
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
  Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 • Teknoloji harikası binalar
  Teknoloji harikası binalar
 • Paylasmak Güzeldir
  Paylasmak Güzeldir
 • Ana kucağı
  Ana kucağı
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 1. Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 2. Teknoloji harikası binalar
 3. Paylasmak Güzeldir
 4. Ana kucağı
 5. Bebişler
 6. Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Fıkıh ilminin konusu
  Fıkıh ilminin konusu
 • Esas gaye, İmanla ölmektir
  Esas gaye, İmanla ölmektir
 • İyi niyetle günah işlenmez
  İyi niyetle günah işlenmez
 • Kalpte allah sevgisi yoksa
  Kalpte allah sevgisi yoksa
 • Evliyayı vesile ederek dua etmek
  Evliyayı vesile ederek dua etmek
 • İstiğfar, günahları terketmektir
  İstiğfar, günahları terketmektir
 1. Fıkıh ilminin konusu
 2. Esas gaye, İmanla ölmektir
 3. İyi niyetle günah işlenmez
 4. Kalpte allah sevgisi yoksa
 5. Evliyayı vesile ederek dua etmek
 6. İstiğfar, günahları terketmektir
VİDEO GALERİ

İNSAN HABERLERİ

YUKARI