Bugun...
Dolar: 3.6254
Euro : 3.9102

Konuk Yazar
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Amalgam dolgu kullanımı kısıtlanıyor! Amalgam dolgu nedir?Amalgan dolgulu içerisinde bulunan metal yüzünden kalp, beyin ak ciğer ve bağışı..
719 Okunma
Türkiye'de her 100 kişiden 15'i neden uykusuz?17 Mart Dünya Uyku Günü dolayısıyla uykunun önemine vurgu yapan Uzmanlar, yaptık..
437 Okunma
Tabipler Birliğin'den doktorlara sosyal medya ayarı!Türkiye Tabipler Birliği karar gereği sosyal medyada hasta mahremiyetini ihlal e..
418 Okunma
 İngiltere'de bir babalı ve iki anneli bebeklere patent çıktı!Üç kişinin DNA'sının kullanıldığı tüp bebek tekniğinde, annenin yanı sıra kadın ..
393 Okunma
İzmir'deki kadın doktorların Hasta yakınlarından gördükleri şiddetle gündemden düşmeyen doktorlar, bu kez ken..
375 Okunma
Enginar, diyet yapanların gözdesi oldu!Diyetseverlerin, sağlığına önem verenlerin, sağlıklığına dikkat edenlerin vazgeç..
349 Okunma
 Berke, azmetti engel tanımadı ve serebral palsiyi yendi!Azmin zaferi buna denir işte. Serebral Palsi hastası oaln çocuk azmettti ve zor..
326 Okunma
Kozmetikte önlenemeyen sahtekarlık can yakıyor, sağlığı bozuyor!İnsan sağlığının hiçe sayıldığı günümüzde dentimsizliği fırsat bilen fırsatçılar..
301 Okunma
Hamilelikte alınan balık yağı bebeğin zekasını etkilemiyorGüney Avustralya Sağlık ve Tıbbi Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan araştırm..
279 Okunma
Çölyak Yaşam Derneği Başkanı Kaya: Tek ihtiyacımız glutenli un değilDernekleşen Çölyak Hastaları belediyelerden yardım bekliyor. Tek ihtiyaçlarının ..
253 Okunma
Şaka gibi! 13 yaşındaki kızın kulağında buğday tanesi filizlendi!Şiddetli kulak ağrısı ile Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine giden 13 yaşındaki ..
1560 Okunma
Doğumu sırasında komaya giren anne 7 yıl sonra uyanıp kızıyla kucaklaştı!Öldürmeyen Allah öldürmüyor. Doğum sırasında komaya giren ve bir daha uyanamayan..
986 Okunma
Canan Karatay'dan ekmekte morfin, bal ve pekmezde sıvı şeker uyarısı!Bal ve pekmezin sıvı şeker olduğunu açıklayan Prof. Dr Canan Karatay,"Ekmek yers..
769 Okunma
Çipli akıllı hap, hastalıkları erken teşhis edip hayat kurtarıyorABD'li bilim adamları sağlıta ve tıpta devrim niteliğindeki bir başarıya daha im..
743 Okunma
Oruç tutar gibi diyet yapanın pankreası yendiğini biliyor muydunuz?Amerikalı Bilim Adamları "Diyabetlilere oruç gibi diyet tavsiyesi"nde bulunarak ..
735 Okunma
Amalgam dolgu kullanımı kısıtlanıyor! Amalgam dolgu nedir?Amalgan dolgulu içerisinde bulunan metal yüzünden kalp, beyin ak ciğer ve bağışı..
719 Okunma
Anne sütü kadar değerli olan yumurtadaki yeşil-gri halkalara dikkat!anne sütü kadar değerli olan ve faydası saymakla bitmeyen adeta zengin protein d..
675 Okunma
Skandal! HIV virüslü ve zihinsel engelli hamileyi doğuma almadılarAIDS ile mücadele ederken hamile kalan 18 yaşında olduğu için ismi gizlendiği b..
595 Okunma
Yapay embriyo ile üreme yolu açılıyor!Araştırmayı yöneten Prof. Dr. Magdalena Zenricka Goetz, "Farklı kök hücre türler..
570 Okunma
Her 100 kişinin 8'inde nöropatik ağrı semptomları var!Nöropatik hastalığının belirtilerinin yanma, batma, elektriklenme ve karıncalan..
525 Okunma
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
  Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 • Teknoloji harikası binalar
  Teknoloji harikası binalar
 • Paylasmak Güzeldir
  Paylasmak Güzeldir
 • Ana kucağı
  Ana kucağı
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 1. Şehit abisi Yarbay'ın terörüe isyanı
 2. Teknoloji harikası binalar
 3. Paylasmak Güzeldir
 4. Ana kucağı
 5. Bebişler
 6. Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Evliyayı vesile ederek dua etmek
  Evliyayı vesile ederek dua etmek
 • İstiğfar, günahları terketmektir
  İstiğfar, günahları terketmektir
 • Münakaşa, fayda kapılarını kapatır
  Münakaşa, fayda kapılarını kapatır
 • İyilik eden, iyilik bulur
  İyilik eden, iyilik bulur
 • Yaptığı iyiliklerle övünmek
  Yaptığı iyiliklerle övünmek
 • Müctehit alimlerin bildirdiği hükümler
  Müctehit alimlerin bildirdiği hükümler
 1. Evliyayı vesile ederek dua etmek
 2. İstiğfar, günahları terketmektir
 3. Münakaşa, fayda kapılarını kapatır
 4. İyilik eden, iyilik bulur
 5. Yaptığı iyiliklerle övünmek
 6. Müctehit alimlerin bildirdiği hükümler
VİDEO GALERİ

İNSAN HABERLERİ

YUKARI